Auguste Herbin komposition

Föregående | Översikt | Nästa

668132

AUGUSTE HERBIN (Frankrike, 1882-1960): Komposition, stämpelsignerad, numrerad 42/150, färgserigrafi, ca 67x50 cm,

Ej examinerad ur ramen, signaturen under passepartouten

Rum 1

668132 - Auguste Herbin komposition
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Auguste Herbin komposition
Budhistorik (13 bud)
5080686
5 000
5082927
4 800
5080686
4 600
5082926
4 400
5080686
4 200

11 timmar 26 minuter kvar
Avslutas 2019-08-19
14:40   (15:40 )
AKTUELLT BUD SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.