Oidentifierad konstnär oljemålning

668130

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, porträtt av preussik officer med den svarta örnsordern, olja på duk, största mått ca 58x49cm

Mindre färgbortfall, krackelyr, repor, slitage

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (41 bud)
5083151
8 200
5083128
8 000
5083150
7 800
5083128
7 600
5083149
7 400

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.