Arne Jacobsen bord

668114

ARNE JACOBSEN, bord, Fritz Hansen, Danmark 1960-tal, centralfot i aluminium, skiva i jakaranda, stämplat 520120, höjd 44, diameter 60 cm

CITES intyg medföljer

Smärre slitage kring på bordsyta

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Arne Jacobsen bord

Budhistorik (7 bud)
5086039
5 400
5093672
5 200
5086039
5 000
5093671
4 800
5086039
4 200

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.