Ellen Jolin akvarell

668110

ELLEN JOLIN (1854-1939): Solig bakgrård, signerad och daterad Ellen Jolin 1918, akvarell, ca 22,5x15 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 2

Ellen Jolin akvarell

Budhistorik (10 bud)
5083284
5082889
1 700
5082888
1 600
5082886
5082844

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.