Gösta Månsson oljemålning

668108

GÖSTA MÅNSSON (1924-2009): Korvgubbe på 1940-talet, signerad G Månsson, olja på duk, ca 27x35 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Gösta Månsson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5083933
3 200
5082911
5082911
5077500
5077498
1 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.