Snurrstol

668093

SNURRSTOL, 1900-talets mitt, industrimodell, stomme i betsad ek samt. aluminium, sits klädd i brunt konstläder, höj- och sänkbar, sitthöjd 39-54 cm

Bruks- och åldersrelataret slitage

Möbler, Stolar

Rum 12

Snurrstol

Budhistorik (36 bud)
5082722
4 800
5082725
4 800
5082722
4 600
5082723
4 400
5082722
4 200

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.