Henri de Toulouse-Lautrec litografi

668071

HENRI DE TOULOUSE-LAUTREC (1864-1901), efter:
Les vieux Papillons, 1895, litografi, monogramsignerad i trycket, I. 24x20 cm, D 142, A. 162

PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm

Något gulnad

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (16 bud)
5081874
5081872
5081871
5081870
900
5081798
850

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.