Hugo Troeds skrivbord med klaffar

668048

HUGO TROEDS, skrivbord med tillhörande hurts, Bjärnum, 1940/50-tal, beslag i mässing, höjd ca 73, 134x80, klaffar á 45 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 6

Budhistorik (37 bud)
5078553
7 600
5081230
7 400
5078553
7 000
5081225
6 800
5078553
6 400

Slutpris SEK:
7 600
733 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.