Dekorornament brons

668036

DEKORORNAMENT, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld brons, genombruten dekor av bladslingor samt vindruvsklasar, diameter ca 52, höjd ca 11 cm

Mittdel saknas

Diverse, Metall

Rum 7

Dekorornament brons

Budhistorik (33 bud)
5082596
5 800
5084501
5 600
5082596
4 800
5084495
4 600
5082596
4 200

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.