Joan Miro litografi

668032

JOAN MIRO (1893-1983): efter, Komposition, osignerad/onumrerad, färglitografi, ur Derriere le mirroirL nr 186, 1970, bildmått innanför passepartout ca 37x27 cm

Tavelvagn 2

Joan Miro litografi
Budhistorik (27 bud)
5083956
5084589
1 900
5083956
1 800
5083397
1 700
5082859
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.