Bänk allmoge

668022

BÄNK, allmoge, 1900-tal, furu, höjd ca 45, 181x25,5 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 4

Bänk allmoge

Budhistorik (23 bud)
5079204
1 700
5079638
1 600
5079204
1 400
5078427
1 300
5076471

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.