Yrjö Edelmann litografi

668017

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Trompe l'oeil med papper, färglitografi, signerad Y Edelman och numrerad 17/150, bildmått innanför passepartout ca 43x63 cm

Konst, Grafik, Nutida

Rum 13

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (18 bud)
5084886
5083368
1 900
5083368
1 700
5082913
1 600
5080881

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.