Fransk historia 1700-tal 39 volymer

Föregående | Översikt | Nästa

667985

FRANSK HISTORIA M.M, 1700-tal. 39 volymer. Samtida skinnband (175x100 mm.). Bl.a Histoire de France, Memoires de... Sully, Cosson, Histoire Romaine.
Ej kompletta verk.

Ej kompletta verk, skador och defekter, nötta band

Böcker/Kartor, Historia

Monter 29

667985 - Fransk historia 1700-tal 39 volymer
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (28 bud)
5084386
3 400
5084859
3 400
5084386
3 200
5083108
5083108

2 dagar kvar
Avslutas 2019-08-21
13:03   (14:03 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.