Takarmaturer i brons och glas

667975

TAKARMATURER, 1 par snarlika, 18/1900-tal, brons och etsat glas, diameter ca 38, total höjd ca 66-70 cm

Bruksslitage, repor, några skruvar ej original

Belysning, Taklampor

Baltzarsgatan 6, Malmö

Takarmaturer i brons och glas

Budhistorik (7 bud)
5085063
5085061
5083922
5082925
5082268
600

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.