Stilleben oidentifierad konstnär

667943

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Stilleben med hummer, signerad B.Hubregtz, olja på pannå, ca 40x54 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (15 bud)
5084094
2 800
5084015
2 600
5084093
2 400
5084015
5083979

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.