Skrivbord

667932

SKRIVBORD. 1960-tal, underrede med snedställda ben, lådor, teak, höjd ca 76 samt 121x78 cm, nyckel finns

Fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Skrivbord

Budhistorik (32 bud)
5080036
4 800
5080030
4 600
5080034
4 600
5080030
4 400
5079688
4 200

Slutpris SEK:
4 800
471 EUR, 523 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.