Pembroke table

667908

BORD med klaffar, s.k. Pembroke table, England, 1900-talets senare del, fanerat i mahogny, lådor i sargen, höjd 70, 160x45, utfälld bredd 80 cm

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 22

Pembroke table

Budhistorik (10 bud)
5084776
5084775
950
5084773
900
5084771
850
5084770

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.