Arthur Percy oljemålning

667893

ARTHUR PERCY (1886-1976): "Blommande fruktträd", signerad Percy, daterad 1944, olja på pannå, ca 38x46cm

Rum 8

Arthur Percy oljemålning

Budhistorik (27 bud)
5080114
8 200
5080113
8 000
5080113
6 400
5080111
6 200
5080111
5 800

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.