Ulf Hinders akvarell

667880

ULF HINDERS (född 1950): Motiv med hus och bergknallar, signerad samt daterad 98, ca 29x44,5 cm

Fack 8

Ulf Hinders akvarell

Budhistorik (27 bud)
5074486
3 200
5079755
3 200
5074486
2 800
5079754
2 600
5074486
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.