Piedestal

667870

PIEDESTAL, 1900-talets början, marmorerat trä, höjd ca 90, 36x36 cm

Slitage och mindre färgbrtfall

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Piedestal

Budhistorik (20 bud)
5081288
3 600
5081513
3 400
5081288
3 200
5081511
5081288
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.