Järnsängar

667861

JÄRNSÄNGAR, 1 par, omkring 1900, bemålad metall, mässingsdekor, på porslinshjul, huvudgavlarnas höjd ca 148, ca 90x198 cm

Slitage, bucklor, en dekorknopp lös

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Järnsängar

Budhistorik (20 bud)
5081510
8 400
5081509
8 200
5081507
8 000
5081506
7 800
5081504
7 600

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.