Bord i barockstil

667857

BORD, barockstil, 1800-tal, ek, rik skuren dekor, bla ben med mansbyster damt fotkryss krönt med lejon, utdragbara skivor, höjd ca 83, 148x85, utdragsskivor vardera 64 cm

Smärre skador, lösa listdelar

Möbler, Matbord

Rum 15

Bord i barockstil

Budhistorik (50 bud)
5081783
32 000
5081786
32 000
5081783
31 000
5081784
30 000
5081783
29 000

Slutpris SEK:
32 000
3 088 EUR, 3 507 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.