Vitrinskåp engelsk stil

667851

VITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, fasettslipade glas, invändigt med ett hyllplan av glas, höjd ca 161,121x41 cm, nyckel finns

En baktyckesskiva något skev, hyllplan med nagg, en dörr med klisterlapp

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Vitrinskåp engelsk stil

Budhistorik (4 bud)

5081281
5081241
1 400
5081239
5073459

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.