Montana moduler design Peter J Lassen

667846

PETER J. LASSEN, "Montana", Danmark, tvåfärgat modulsystem, lackerad MDF, väggfäst, etikettmärkt, system skåp/ låda ca 69x30x47 cm, separat låda ca 18x29.5x36 cm, separat list med belysning medföljer

Bruksslitage, repor. Ett antal skruvar för väggfäste medföljer. Belysningsdel ej genomgången.

Möbler, Hyllor, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (1 bud)

5090818
2019-08-21 20:09:56

2019-08-23 kl 11:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.