Svea Jansson oljemålning

667837

SVEA JANSSON (1920-1986): Motiv från Tunisien, signerad S Jansson, olja på duk, ca 42 x 46 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Svea Jansson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

5090687
5090357

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.