Puderstol

667832

PUDERSTOL, rokokostil, 1800-tal, valnöt, grön skinnkläddsel, sitthöjd ca 50 cm

Slitage, skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 6

Puderstol

Budhistorik (6 bud)
5081176
700
5081174
550
5081173
500
5081171
450
5079790

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.