Däckstolar

667806

DÄCKSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, teak, höjd ca 38 samt 134x56 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Hylla 6

Däckstolar

Budhistorik (31 bud)
5078851
3 400
5078849
3 200
5078848
5078842
2 800
5078841
2 600

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.