Fåtölj Junker

667790

BROR BOIJE, "Junker", fåtöljer 1 par, DUX, 1970-tal, stomme av bok, klädsel i fårskinnimitation, armstöd i cognacsfärgat skinn, sitthöjd ca 30, djup 100 cm

Bruks och åldeersrelaterat slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 2

Fåtölj Junker

Budhistorik (24 bud)
5078749
6 200
5078758
6 000
5078749
5 800
5078726
5 600
5078746
5 400

Slutpris SEK:
6 200
609 EUR, 676 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.