Sidoboard

667782

SIDEBOARD, 1960-tal, 4 lådor, skåpsdörrar, hyllplan i laminat, stomme fanerad i teak, nyckel finns, höjd ca 72 samt 161x52 cm

Bruksspår

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Sidoboard

Budhistorik (23 bud)
5078130
3 200
5078356
5078130
2 800
5078166
2 600
5078130

Slutpris SEK:
3 200
314 EUR, 349 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.