Okänd konstnär oljemålning

667781

OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, Stilleben, olja på duk, uppfodrad på pannå, ca 30x40 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Okänd konstnär oljemålning

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
5077769
55
5080861
50
5077769
45
5079678
40
5077769
35

Slutpris EUR:
55
570 SEK, 62 USD
Utropspris EUR:
200