Bengt Lindström färglitografi

667759

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 53/80, färglitografi, ca 75x55 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (12 bud)
5078620
850
5078527
5078515
750
5078444
700
5078514
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.