Etui borstar kniv och fickur i silver

667757

CIGARRETUI, RAKBORSTE, TANDBORSTE, FICKKNIV, DOSA, FICKUR, silver, 18- och 1900-tal, cigarretuiets mått ca 14x9,5 cm, total vikt exkl fickur ca 349 g

Cigarretui med gravyr, fickur ej funktionstestat, delvis med bucklor, rakborste med bristning

Silver

Monter 20

Budhistorik (9 bud)
5075303
1 700
5077493
1 600
5075303
5072978
1 400
5073635
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.