Karmstolar

667749

KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, betsde och lackade, stoppade och med textil klädsel, sitthöjd ca 47, djup 60 cm

En ryggdyna delvis lös i fog, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Rum 12

Karmstolar

Budhistorik (11 bud)
5078461
5078537
750
5078461
700
5078536
650
5078461
600

Slutpris SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.