Oidentifierad konstnär oljemålning 1800-tal

667744

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets början): Kvinnoporträtt, olja på duk, ca 59x46 cm

Slitage, färgbortfall, mindre repor, märken efter spännram

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (12 bud)
5078460
1 700
5078454
1 600
5078452
5078448
5078447
850

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.