Stol senbarock

667732

STOL, 1700-tal, senbarock, björk, balusterformad ryggbricka, läderklädd sits, skuren dekor, stiliserade tassfötter, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, lagningar, i behov av renovering

Möbler, Stolar

Rum 21

Stol senbarock

Budhistorik (1 bud)

5078440
2019-08-14 17:36:18

2019-08-14 kl 17:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.