Karmstolar

667729

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets början, betsat lövträ, dekor av fleuroner, sitthöjd ca 48 cm

Ytskador, dekorbeslag saknas, klädsel med skador

Möbler, Stolar

Rum 22

Karmstolar

Budhistorik (1 bud)

5074502
2019-08-12 00:18:09

2019-08-14 kl 17:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.