Stol senbarock

667723

STOL, senbarock, 1700-tal, skuren dekor med rocailler samt akantusblad, rödmålad, läderklädd sits samt rygg, tellikor, sitthöjd ca 47 cm

Renoverad och kompletterad, slitage, lagningar, i behov av renovering

Möbler, Stolar

Rum 21

Stol senbarock

Budhistorik (5 bud)
5078404
1 600
5073699
1 400
5073697
5073696
5071040

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.