Skrivbord

667714

SKRIVBORD, samtida, England, mahogny, 3 lådor i sargen, fotavslut i mässing, höjd 77, 190x90 cm

Ändringar/tillägg
Slitage och repor

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 12

Skrivbord

Budhistorik (23 bud)
5078392
1 800
5078391
1 700
5078390
1 600
5078389
5078388
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.