Fåtöljer

667708

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, rokokostil, träsnidad dekor i mahogny, löstagbara sittpymåer, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Geijersgatan 14, Göteborg

Fåtöljer

Budhistorik (10 bud)
5078341
650
5078269
600
5078339
600
5078269
550
5078214
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.