Eero Kumlin oljemålning

667700

EERO KUMLIN (1933-) höstskog, signerad samt daterad -71, olja på papper, 48x42 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Eero Kumlin oljemålning

Budhistorik

Bud EUR

2019-08-18 kl 19:38
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR: