Gunilla Kihlman oljemålning

667696

GUNILLA KIHLMAN (1931-) "Februariljus", signerad, olja på duk, ca 60x75 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Gunilla Kihlman oljemålning

Budhistorik

Bud EUR

2019-08-16 kl 20:51
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR: