Mauri Favén oljemålning

667693

MAURI FAVÉN (1920-2006) "Rörliga partiklar", signerad samt daterad -81, olja på duk, ca 125x105 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Mauri Favén oljemålning

Budhistorik (28 bud)
Bud EUR
5081971
1 550
5081954
5081954
1 450
5081969
1 400
5081954
1 350

Slutpris EUR:
1 550
16 062 SEK, 1 760 USD
Utropspris EUR: