Anita Snellman oljemålning

667691

ANITA SNELLMAN (1924-2006) Äpplen, signerad samt daterad -67, olja på duk, ca 49x99 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Anita Snellman oljemålning

Budhistorik (15 bud)
Bud EUR
5081862
840
5082039
820
5081862
5082038
780
5081862
760

Slutpris EUR:
840
8 705 SEK, 954 USD
Utropspris EUR: