Matti Korhonen 2 st serigrafier

667690

MATTI KORHONEN (1944-2008) "brottning & jämnfota", signerade samt daterade 1990, serigrafier, 85/100, 24/50, á 27x34 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik

Bud EUR

2019-08-16 kl 21:18
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
200