Robert Högfeldt oljemålning

667687

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Landskap, signerad R Högfeldt, olja på pannå, ca 46x54 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 45

Robert Högfeldt oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5078335
5077611
5071325

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.