Stolar rokoko

667679

STOLAR, 7 st, rokoko, 1800-tal, balusterformad ryggbricka, grönmålade, stående på klofötter, sitthöjd ca 47 cm

Färgbortfall, skador, varvar en med lös rygg

Möbler, Stolar

Rum 8

Stolar rokoko

Budhistorik (5 bud)
5078623
8 000
5075601
6 600
5075600
4 800
5072031
5071032

Slutpris SEK:
8 000
785 EUR, 872 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.