Mattias Klum

667625

MATTIAS KLUM (född 1968): Landmannalaugar på Island, signerad, daterad och numrerad 2007, 1/99. fotografi, bildmått ca 70x105 cm, ca 87,5 x 122 cm inklusive ram.

Fotografi, Konst, Nutida

Rum 21

Mattias Klum

Budhistorik (3 bud)

5071347
9 200
5078436
9 000
5071347
8 000

Slutpris SEK:
9 200
888 EUR, 1 008 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.