Matta Vintersnö

667619

ULLA PARKDAL, ''Vintersnö'' röllakan, monogramsignerad UP, daterad 1976, ca 78x78 cm

Monterad

Mattor/Textilier

Hylla 11

Matta Vintersnö

Budhistorik (4 bud)

5075472
450
5074389
5074377
5071003

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.