Badkarssoffa gustaviansk stil

667532

SOFFA, sk badkarssoffa, gustaviansk stil, omkring 1900-talets mitt, målad och delivs bronserad, plyschklädsel, längd ca 120 cm, sitshöjd ca 43 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Geijersgatan 14, Göteborg

Badkarssoffa gustaviansk stil

Budhistorik (21 bud)
5093627
2 600
5089729
2 400
5089539
5089726
5089539

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.