Paul-Prosper Tillier oljemålning

667501

PAUL-PROSPER TILLIER (Frankrike, 1834-1915): Porträtt av ung kvinna, signerad, olja på duk, ca 73x55 cm

Äldre lagning i duken, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (8 bud)
5080122
9 000
5079934
8 000
5079245
6 200
5078272
6 000
5077664
4 800

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.